Kontakt : +421 908 342 600

Napísali o nás...

Napísali o nás...
13.04.2019

V spolupráci s EKObývanie/bydlení 

Aj steny majú charakter 


Tešíme sa z tejto úžasnej spolupráce s EKObývanie. Vždy nás poteší ak si niekto všimne našu prácu a dokáže ju oceniť. Oceniť nie len dizajn ale aj samotné materiály a kvalitu prevedenia. Človek totiž nájde na internete rôzne inšpirácie a veľa vecí sa zdá byť dokonale krásnych. To čo ale na fotkách nevidíte sú materiály a štruktúry tapety a presne o tom je tento článok. Pre nás je 90% úspechu samotný materiál tapety a jej podklad. Obrázok tapety je to čo vás očarí na prvý pohľad, ale keď má tapeta štruktúru a vidíte v nej plno malých detailov zistíte ako ju milujete. Pohľad na ňu a to ako vás dokáže osloviť aj po rokoch. Osloví vás práve svojim prepracovaním a nie len samotným obrázkom. Postupne ju budete odhaľovať a spoznávať. Lebo keď odíde prvotné očarenie odhalí vám inú krásu.


Po rozhovore bola téma jasná...EKO! Áno, tapety môžu byť aj v ekologické a z prírodných materiálov, ktoré nájdeme hneď v niekoľkých kolekciách a tak sme článok museli dokonca aj skracovať. 

Takže horsa do kiosku pre viac informácii aj keď niektorí už možno poznáte odpovede z našich príspevkov na sociálnych sieťach. 


Pridať komentár