Kontakt : +421 908 342 600

Moderná fototapeta 3D freska 014230/1

Dizajnová fototapeta 3D freska 014230/1

Moderná fototapeta 3D freska 014230/1

  • Značka:Rasch Textil
  • Kód produktu:014230/1
  • Cashback:47,92€
  • Dostupnosť:Na objednávku. Dodanie 5-10 dní
  • 575,00€

  • Bez DPH:479,17€

Dostupné možnosti

Poštovné je 4.00 EUR pre Slovensko a 10.00 EUR pre Česko
Pri objednávke nad 80.00 EUR je poštovné zdarma pre obe krajiny

V prípade vážneho záujmu poskytujeme kusové VZORKY TAPIET A LÁTOK. Každá vzorka je vo forme zálohovej platby 1 EUR, ktorá Vám bude odrátaná z hodnoty finálnej objednávky.

Množstevné zľavy (odrátame až po zadaní a prijatí objednávky)
Tapety - pri kúpe 5 roliek alebo 15 m získate jednu rolku/m zdarma
Dekoračné látky - pri kúpe nad 15 m získate 1m látky zdarma
*Nevzťahuje sa na už zlacnený tovar. Nie je možné získať Cashback
Nakupujte a získavajte peniaze spať vďaka systému cashback (kredit obchodu). Získaný kredit, môžete uplatniť pri nasledujúcej objednávke.

Pre jeho získanie je potrebná registrácia.
Poukážky nie sú časovo limitované a sú zasielané vo Vami zvolenej hodnote priamo na zadaný e-mail. Môžete ju zaslať priamo budúcemu majiteľovi alebo sebe a vytlačenú ju postúpite, prípadne požiadajte nás o zaslanie poštou. Pre zakúpenie prosím používajte platbu kartou alebo prevod na bankový účet.

Zákupiť.

Fototapeta možno zakúpiť v dvoch veľkostných prevedeniach a pri každej z nich si viete vybrať z dvoch materiálových prevedení. Tie sa líšia vlastnosťami aj cenou. 


Kolekcia: Vanilla Lime

Rozmer: výška 270 cm, šírka 350 cm alebo 450 cm. 0braz sa skladá z zo 6 reps. 9 pásov o rozmere 50 cm. Uvedená cena je za celý obraz. 

Materiál: 

  • Verzia Non-Woven Matt - ide o matné vliesové prevedenie vo vysokej kvalite čo znamená, že tapeta sa pri lepení nenaťahuje ale je stabilná. Je umývateľná a výborné odoláva svetlu, vďaka čomu Vám farby nevyblednú. Ak sa rozhodnete pretapetovať, ľahko ju stiahnete aj za sucha. Hladký povrch.
  • Verzia Aqua Acrylic Sand - oproti predchádzajúcej verzii má vďaka arkylovému prevedeniu vyššiu odolnosť voči vode. Má vyššiu gramáž a teda je hrubšia, a povrch je o niečo "drapľavejší" obsahuje ako keby náter, no stále si zachováva jemnosť. 


*na obrázku je ilustrovaný rozmer v šírke 300 cm. Šírka 450 cm má vzor predĺžený o 150 cm v podobnom štýle ako samotný obraz - obraz sa nezväčšuje ale je voľné doplnení o pokračovanie.

**Ak hľadáte iný rozmer, výrobca spracuje návrh a Vy si môžete vychutnať vlastnú dizajnovú stenu. Kontaktujete nás na info@lemari.sk pre viac podrobnostíNapísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť