Kontakt : +421 908 342 600

Záclona Dandelion - Maisha

Záclona Dandelion - Maisha

Záclona Dandelion - Maisha

  • Značka:LeMari Handmade
  • Kód produktu:Z17001005
  • Cashback:3,21€
  • Dostupnosť:Na objednávku. Dodanie 10-20 dní
  • 77,00€

  • Bez DPH:64,17€

Dostupné možnosti

Poštovné je 4.00 EUR pre Slovensko a 10.00 EUR pre Česko
Pri objednávke nad 80.00 EUR je poštovné zdarma pre obe krajiny

V prípade vážneho záujmu poskytujeme kusové VZORKY TAPIET A LÁTOK. Každá vzorka je vo forme zálohovej platby 1 EUR, ktorá Vám bude odrátaná z hodnoty finálnej objednávky.

Množstevné zľavy (odrátame až po zadaní a prijatí objednávky)
Tapety - pri kúpe 5 roliek alebo 15 m získate jednu rolku/m zdarma
Dekoračné látky - pri kúpe nad 15 m získate 1m látky zdarma
*Nevzťahuje sa na už zlacnený tovar. Nie je možné získať Cashback
Nakupujte a získavajte peniaze spať vďaka systému cashback (kredit obchodu). Získaný kredit, môžete uplatniť pri nasledujúcej objednávke.

Pre jeho získanie je potrebná registrácia.
Poukážky nie sú časovo limitované a sú zasielané vo Vami zvolenej hodnote priamo na zadaný e-mail. Môžete ju zaslať priamo budúcemu majiteľovi alebo sebe a vytlačenú ju postúpite, prípadne požiadajte nás o zaslanie poštou. Pre zakúpenie prosím používajte platbu kartou alebo prevod na bankový účet.

Zákupiť.

Záclona / záves  je  vyhotovená z látky  kolekcie Dandelion  španielskej značky Alhambra. Látka - zaclonovka sa predáva na metre  a šírka látky je  279 cm na výšku. Je určenána vyhotovenie záclony do izieb, kde vysoké stropy a úzke okná vyžadujú túto výšku záclony.Uvedená cena je orientačná na meter látky so šitím, potrebnú výšku a šírku si určite v objednávke 

Vyhotovenie záclony na objednávku  - rozmer na výšku - si meníte podľa Vašich potrieb v  "možnostiach". Veľkosť záclony  - rozmer na šírku -  okna alebo steny  si určite  taktiež v "možnostiach". 

Záves má základné obšitie, tzn, že dolný okraj má olovené lanko, bočné okraje sú zahnuté 1,5 cm preložením. Horný lem je zahnutý 5 cm preložením s podkladom. Môžete ho pripevniť jednoduchým spôsobom ( háčikmi pripevníme na tyč, alebo garnižu, tiež môžeme nasunúť na tyč. V prípade, že potrebujete inú úpravu hornej časti , pozrite si našu ponuku v "zákazkovom šití".  Záclona na širšie okno a bežne vysoký strop sa dá vyhotoviť aj vcelku podľa želania (5-6 m šírka, alebo v dvoch kusoc. Výška látky 290 cm bude využitá na  preloženie, napr. pri výške okna a steny do 250 cm môže byť  horná časť pekne nariasená s preloženým záhybom napr.  v šírke 20 cm, alebo  z prebytkovej látky Vám vyhotovíme  pekné doplnkové textílie / vankúšikové valce, vankúše a pod. - g r á t i s .

Látka je splývavá, jemný vzor tkanej väzby tvorí 3,3 cm nenápadný  vzor s dvojitou hustejšou vrstvou látky.


foto je ilustračné/od výrobcu látky

Materiál: 60 % polyester, 40 % ľan

Farba: biela, béžová, sivá, 

Starostlivosť: pranie  ručné 30 stupňov, žehlenie na 1. stupni 

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť