Kontakt : +421 908 342 600

Star difuzér set 2v1 - Mumbai - Mon Rose

Star difuzér set 2v1 - Mumbai - Mon Rose

 • Značka:Vuudh
 • Kód produktu:SETSTAR-Vuudh-Mumbai
 • Cashback:12,42€
 • Dostupnosť:1
 • 149,00€

 • Bez DPH:124,17€
Poštovné je 4.00 EUR pre Slovensko a 10.00 EUR pre Česko
Pri objednávke nad 80.00 EUR je poštovné zdarma pre obe krajiny

V prípade vážneho záujmu poskytujeme kusové VZORKY TAPIET A LÁTOK. Každá vzorka je vo forme zálohovej platby 1 EUR, ktorá Vám bude odrátaná z hodnoty finálnej objednávky.

Množstevné zľavy (odrátame až po zadaní a prijatí objednávky)
Tapety - pri kúpe 5 roliek alebo 15 m získate jednu rolku/m zdarma
Dekoračné látky - pri kúpe nad 15 m získate 1m látky zdarma
*Nevzťahuje sa na už zlacnený tovar. Nie je možné získať Cashback
Nakupujte a získavajte peniaze spať vďaka systému cashback (kredit obchodu). Získaný kredit, môžete uplatniť pri nasledujúcej objednávke.

Pre jeho získanie je potrebná registrácia.
Poukážky nie sú časovo limitované a sú zasielané vo Vami zvolenej hodnote priamo na zadaný e-mail. Môžete ju zaslať priamo budúcemu majiteľovi alebo sebe a vytlačenú ju postúpite, prípadne požiadajte nás o zaslanie poštou. Pre zakúpenie prosím používajte platbu kartou alebo prevod na bankový účet.

Zákupiť.

- Aromatherapy

Balenie obsahuje vonný olej 200 ml zo 100% prírodných esenciálnych olejov, elegantnú sklenenú nádobu ocenenú dizajnovými cenami a rákosové tyčinky. Ideálny aj ako darček.

Olej je balený v krásnych bielych nádobách z opálového skla pripomínajúcej keramiku a vďaka tomu sú aj dekoračným predmetom vhodným do rôznych štýlov interiéru (moderného, škandinávskeho, urban jungel alebo boho). Sklenenú nádobu využijete aj ako vázu. Olej tak môžete rozdeliť medzi jeho pôvodné balenie a sklenenú vázu. Získate tak dva samostatné difuzéry. 

Rákosové tyčinky, ktoré vyzerajú ako vetvičky, zaručujú úsporné rozpílenie náplne. Určite oceníte aj krištáľové korálky pripomínajúce stekajúce kvapky.

Vuudh využíva 100% prírodne esenciálne oleje, ktoré zaručujú ich kvalitu a delikátne vyváženie vôni. Dôraz sa kladie aj na samotný zber a spracovanie. Vuudh reprezentuje spomienky z ciest východu. Ázia a jej vône boli inšpiráciou a rodiskom týchto delikátnych vôni. Vône Vás doslova prenesú za hranice bežného života a Vy sa ocitnete ďaleko od Vášho každodenného ruchu a uponáhľaného života. Esenciálne oleje sú zárukou zdravých aromoterapeutických, stimulačných aj relaxačných účinkov.

Balenie:  vonný olej 200 ml zo 100% prírodných esenciálnych olejov v Shell difuzéry, elegantná sklenú nádobu Star ocenená dizajnovými cenami a rákosové tyčinky (20 ks t.j. 3-4 difuzéry).

Odporúčané umiestnenie:

 • Spálňa: Bangkok, Mumbai, Shanghai, Beijing, Chiangmai, Tokyo
 • Obývačka: Phuket, Shanghai, Singapore,
 • Pracovňa: Phuket, Shanghai, Mumbai

Star difuzér a víťaz ocenení:

 • BEST DESIGN PRIME MINISTER AWARD 2016
 • DESIGN EXCELLENCE AWARD 2016
 • GOOD DESIGN AWARD 2016A čo samotné vône?
Bangkok  - Siamský jazmín 
Kvetinová – relaxačné a povzbudzujúce účinky, antidepresívum, uvoľňuje od stresu.
Kvety siamského jazmínu sa zberajú skoro ráno alebo neskoro večer priamo zo stromu aby sa získala najsilnejšia aróma.

Beijing - Lotosový kvet
Vôňa je zmesou lotosového kvetu a Ylang Ylang. Vôňa dodáva pozdvihujúci pocit mieru a pokoja. Potlačuje stres a nespavosť. 
Lotosový kvet je vodná rastlina, ktorá dokáže vyrovnať telo a myseľ, pôsobí ako sedatívum. Ylang Ylang sa získava z čerstvých kvetín. Ylang Ylang výborne potláča bolesť a depresiu, pôsobí tiež ako sedatívum a zaháňa nespavosť. 

Chiangmai  - Himalájska magnólia
Kvetinový prášok  - pokoj a relaxačné účinky potláčajúce stres a úzkosť
Michelia Alba je kvetinový extrakt s relaxačnými účinkami eliminujúcich stres. Extrakt je v kombinácií s esenciálnym olejom ylang ylang vyrábaným z tých najlepších kvetov. Olej z ylang ylang je výborný na potlačenie depresie a bolesti. Jeho vôňa pôsobí ako nervové sedatívum a je vynikajúce proti nespavosti.

Mumbai - Mon Rose
Kvetinovo pikantná vôňa vás zavedie priamo do Mumbaia. Vyrovnáva telo aj myseľ. 
Vôňa je zmesou čínskej ruže a klinčekov. Olej z čínskej ruže sa zbiera skoro ráno a potom okamžite prechádza destilačným procesom, čo zaručuje jeho kvalitu. Uvoľňuje od nervového napätia a problémov so stresom. Olej „Clove Bud“ je olej z klinčekov a dodá vám čerstvý pocit a zároveň pomôže pri vyčistení dýchacieho ústrojenstva. 

Phuket - Citrónová tráva & Levanduľa
Čerstvé kvetiny - Relaxačné účinky, uvoľňuje stres
Olej z citrónovej trávy sa získava priamou destiláciou z čerstvých a ľahko usušených listov. Vôňa citrónovej trávy je osviežujúca, uvoľní vás od stresu a nervového vypätia. Olej z levanduľových listov zas pôsobí ako prírodné antidepresívum a rovnako ako citrónová tráva pomáha pri uvoľnení nervového vypätia a stresu. 

Shanghai - Pomaranč & Jazmín
Čerstvé kvetiny majú ukludňujúce a relaxačné účinky, znižuje bolesť hlavy a stres. 
Sladká pomarančová silica, esenciálny olej získavaný z čerstvej zrelej kôry pomarančov. Ide o prírodné antidepresívum. Jeho sviežosť pomáha pri trávení a pôsobí ako stimulant pre váš lymfatický systém. Jazmínový esenciálny olej vám pomôže zrelaxovať a pozdvihnúť myseľ. Uvoľní vás od fyzického aj mentálneho stresu. 

Singapore - Santalové drevo & Kvitnúci pomaranč
Kvetiny a drevina – vôňa upokojuje a vyrovnáva a tým vám prináša vnútorný pokoj. 
Esenciálny olej zo santalového dreva sa získava destiláciou vody alebo páry z koreňov. Santalové drevo pôsobí ako prírodné antidepresívum, lieči nafukovanie a na záver vám prinesie pocit mieru a harmónie. Neroli ako pomarančový kvet a jeho esenciálny olej sa získava z čerstvých kvetov pomarančovníka. Je osviežujúci a jeho stimulačný efekt potlačuje bolesť a nervové napätie. 

Tokyo – Yuzu
Zmes tradičnej thajskej bylinky „Wan-Sao-Loang“ a esenciálny olej Yuzu. 
Nespavosť a jej hlavná príčina úzkosť je potlačená a to vďaka upokojeniu a skoncentrovaniu mysle. Preto je táto vôňa a vdýchnutie Yuzu ideálne práve pred spaním. Pôsobí ako sedatívum a pomáha pri relaxácii. Inšpirovaná nočným mestom Tokyo. 

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť