Kontakt : +421 908 342 600

O výrobcoch


Pozrite si stručnú charakteristiku našich výrobcov, ich značiek a práce. 
Pre milovníkov luxusu a exkluzivity sa Vám pokúsime priblížiť aj exkluzívnu nemeckú  značku SAHCO. Z tejto značky ponúkame hotové výrobky v tzv. "Home Collection". Výrobky sú z látok a materiálov ponúkaných výrobcom ako aj samotné prevedenie je dielom tejto značky. SAHCO je známe aj tapetami, interiérovými látkami a luxusnými kobercami.

Španielský výrobca bytového textilu Alhambra. Značka bola založená v Alicante, v roku 1977. V súčasnosti je predávaná vo viac ako 100 krajinách. Značka je dobre známa u bytových architektov a v oblasti interiérového dizajnu najmä vďaka vysokej kvalite a dizajnu.

Prestigious Textiles je anglický výrobca látok bytového textilu a tapiet. Založený roku 1988 Trevorom Helliwellom. Dodnes sa držia princípov, ktoré boli zavedené svojim zakladateľom pred viac ako 25 rokmi. Originalita a nebojácnosť v individualite sú dopĺňané kreatívnou víziou. Vďaka tomu zákazníkom prinášajú to čo naozaj chcú. Na trh prinášajú tapety, látky pre závesy a záclony, poťahové látky a látky pre doplnky. Rasch Textil je nemecký výrobca textílií a tapiet. Založený roku 1957. Známym sa stal vďaka tapetám a dekoračným látkam. Fascinujú dizajnom, farbou, kvalitou a rozmanitosťou. Ambíciou pre Rasch Textil je kreativita a inovácie pre vysoko kvalitný produkt. Táto značka sa radí medzi luxusné značky, ktoré nie sú bežne dostupné na voľnom trhu ako napr. tapety výrobcu tapiet s podobným názvom Rasch, ktorá je určená širšiemu okruhu zákazníkov. Tapety značky Rasch Textil jednoznačne odporúčame všetkým milovníkom kvality a detailného prepracovania. 
Texam Wall Masters je jednou z vedúcich značiek na trhu s exkluzívnymi tapetami. Vynikajú najmä technológiou, vysokokvalitnými materiálmi a unikátnym štýlom, ktorý ho odlišuje od masového predaja. Materiály sú zamerané na pocit, ktorý Vám dávajú - organický a naturálny. Všetky tapety sú konštruované tak aby vynikli svojím 3D efektom a tak dodali nový tvar miestnostiam a stenám, odstránili pocit bariéry a dodali vitalitu celému priestoru. Technické zručnosti v spojení s brilantnými inováciami a kvalifikovaným kreatívnym tímom stoja za TOP produktom. Tapety sa predávajú na metre a to v rozličných šírkach
Madam Stoltz bola začiatkom 90-tých rokov mladou ženou Pernille Stoltz v Dánsku. Aby si zarobila na cestovanie, nakúpila šperky v Indii a potom ich predávala na pláži v Grécku. Po troch rokoch sa vrátila s kopou nápadov. Dnes je dizajnérkou svojej značky. Inšpiráciu čerpá v Indii. Pokiaľ Vaša cesta povedie na ostrov Bornholm, navštívte letný obchod Madam Stolz vo Svaneke.
   LifeSTYLE je holandská firma založená roku 1994.  Jej cieľom je, aby ste si užili každodenné maličkosti života. Ponuka je orientovaná tak, aby ste si domov mohli zariadiť v osobitom štýle. Výrobky sú starostlivo vyberané a väčšinou ručne vyrobené, ako sú ručne tkané látky až po dizajnové osvetlenie. Mieša moderny a klasický dizajn. Kolekcie zahŕňajú bytový textil, sviečky a svietniky, lampáše, umelé kvety a vázy, módu, stolovanie, poháre a jedálenské súpravy, osvetlenia, vône, dekorácie na stenu, úložné boxy, nábytok a drobný nábytok.
Braxton Home Collection je holandskou značkou založenou v roku 2000. Je súčasťou skupiny LifeSTYLE. 
         Molly Marais je nová dánska interiérová značka so zmyslom pre dizajn, vzory a detail. Molly Marais premieta škandinávsky štýl do dnešného, ktorý je  pútavý, sofistikovaný a  ženský. Kolekcia spája harmonický francúzsky vidiek a nórsku jednoduchosť. Dizajnéri veria v detail, inovácie a dizajn spojený s kreativitou a funkčnosťou. Copenhagen je sídlom dizajnérov a predaja,  kým vedenie je situované v Tokiu. Ib Laursen je dánskou značkou založenou v roku 1972 zakladateľom Ib Laursenom. Spoločnosť začínala v Ribe, najstaršom dánskom meste malým obchodom, dnes sú jedným z popredných veľkoobchodných dodávateľov v Škandinávií. Zameriava sa na dekoráciu pre dom a záhradu v škandinávskom štýle. Kolekcie vydávané 4 krát ročne okrem iného sú inšpirované aj blšími trhmi, výstavami či okolím.