Kontakt : +421 908 342 600

Inšpirácia

Malá inšpirácia pre Vás od samotných výrobcov. Hľadáte niečo špecifické? Kontaktujte nás, na e-shope nie je zobrazený celý sortiment ponúkaných látok a luxusných tapiet. Poskytneme Vám viac informácií, k dispozícií máme katalógy a vzorkovníky. Foto nezobrazí dosť faktov, ktoré rozhodujú .

Látky v našom e-shope sú určené na využitie nielen v domácnosti, ale aj v priestoroch Vašej firmy alebo v oblasti hotelierstva. Vyznačujú sa kvalitou a väčšou oderoschopnosťou pri pravidelnom využívaní. Na kvalite látky záleží!  Výhodou je aj využitie tej istej látky a jej spracovanie v iných bytových doplnkoch, poťahy a pod. Všimnite si dizajnové kolekcie tapiet, alebo látok ako jednotlivé doplnky spolu ladia.  Oproti tomu v bežných obchodoch nájdete jednotlivé nesúvisiace kúsky, ktoré je občas ťažko doladiť, nehovoriac o strate času.

U nás nájdete aj luxusné zahraničné značky tapiet ako taliansky Texam Home alebo nemecký Rasch Textil. Ide prevažne o textilné tapety na vliesovom podklade, vinyl, vlies a  digitálnu potlač. Niektoré kolekcie obsahujú aj prírodné materiály ako korok, drevo aj trávu. Kvalitné antistatické materiály a vzory prepracované do najmenších detailov s odolnosťou voči svetlu a dokonca aj ohňu. 
Exkluzívne talianske tapety - kolekcie značky TEXAM WALL MASTERS

Exkluzívne značky na LeMari.sk

Luxusné španielské látky - kolekcie značky ALHAMBRA

Luxusné nemecké tapety - kolekcie značky RASCH TEXTIL

Anglické značkové tapety - kolekcie značky PRESTIGIOUS TEXTILES

Značkové interiérové látky - kolekcie anglickej značky PRESTIGIOUS TEXTILES