Kontakt : +421 908 342 600

Garniže a závesové systémy

Ak túžite po kvalitných a moderných garnižiach, u nás ich nájdete. V našej ponuke nájdete garniže a moderné závesové systémy od značky Interstil. Vynikajú materiálom, dizajnom a v neposlednom rade praktickou stránkou. Ak kupujete garniže od značky Interstil, nekupujete len klasickú garnižu. Výrobca si dáva zaležať aj na technickej stránke aby tak pozdvihol úžitkové vlastnosti. 

Ak máte radi tradičné tradičné garníže určite Vás poteší možnosť rozšíriť ju o systém "Integral". Je to špeciálna technológia, ktorá sa využíva pri stavbe mostov. Vďaka nej potrebujete menej úchytok o stenu. Pre porovnanie pri 3 úchytkach môžete ísť do dĺžky 6,8 m pri priemere 25mm, bez integrálu len do dĺžky 4,4.

Ak máte radi vlnité riasenie závesov oceníte technológiu s označením "W". Tá Vám zaručí, že aj pri zaťahovaní a odťahovaní závesov budú vlny vždy rovnomerné. Garniže môžete viesť aj v uhloch a kopírovať tak stenu, tá už nemusí byť len rovná. Máte ťažké závesy a nedrží Vám garniža? Aj nato máme riešenie. 

A poznáte to trápenie, keď vám háčiky nechcú kĺzať hladko? Tajomstvo je vo výrobe a samotnej koľajničke. Vďaka výskumom si výrobca si hravo poradil aj s týmto. 

Materiáli ako mosadz, železo, nehrdzavejúca oceľ, drevo a ľahký hliník. Rôzne koncovky a dĺžka jedného kusu do 6m.


Kontaktujte nás pre viac informácií, sortiment je neskutočne rozsiahli a s individuálnym prístupom.

Kontakt info@lemari.sk.


V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.