Kontakt : +421 908 342 600

Tipy ako si správne vybrať

Tipy ako si správne vybrať
27.11.2016

Nie ste si istý nákupom na našej alebo inej stránke? Pripravili sme pre Vás zopár typov ako si správne vybrať. 


Prvý krok je poriadok. V prvom rade si musíme priestor, ktorý ideme renovovať, či oživiť upratať. Zbaviť sa prebytočných a zastaraných vecí a vytvoriť tak priestor pre fantáziu. Budete sa diviť, ako Vám takáto zmena oživí fantáziu a prinesie nové nápady. Tak ako začne dýchať priestor, začnete dýchať aj vy.

Videli ste určitý dizajn, ktorý Vás zaujal? Túžite po vidieckom, industriálnom alebo inom štýle? Tak poďme nato! Nezabúdajte však na seba, na svoju osobnosť! Pamätajte, vy ste ten, kto tu bude bývať. Predstavte si sám seba v danom priestore, prvý deň, o týždeň, o rok. Ste to stále vy? Zmena interiéru nie je lacná ani krátkodobá záležitosť, preto si kúpu rozmyslite. Rozmýšľate nad prírodnými alebo umelými materiálmi? Spomeňte si ako na Vás pôsobí pobyt v prírode či mori, a ako práca s lepidlom či chémiou. Lacné a menej kvalitné výrobky? Uprednostníte ich skôr ako krátkodobú či sezónnu záležitosť. Kombinujte ich s kvalitnými, priestor sa tak vyladí a vy si ustrážite rozpočet.  

Imitácie sú veľmi nevhodné najmä pre deti. Ak sú odmalička obklopené rôznymi imitáciami, strácajú schopnosť rozlíšiť čo je skutočné drevo a čo laminát. To narúša ich hodnotový systém a dôveru v to čo vidia a v ich svet. Je skutočný, alebo nie? To sa prelína s dôverou k ľuďom, s vytváraním si vzťahov. 

Minimalizmus je správny, ale ak sa tvorí s mierou. Čistý uprataný priestor je v poriadku. No aj tie rovné línie je zapotreby vykompenzovať napríklad drevenou podlahou, alebo masívnym stolom, tým predídeme dojmu sterility. Škandinávsky,nemecký, švajčiarsky a rakúsky dizajn je presne o tom, o minimalizme s použitím prírodných materiálov.

Ak ste zmätený z jednotlivých štýlov a dizajnov,máme pre Vás jednu jednoduchú fintu. Jeden výrobca pomôže k jednotnému štýlu. Inšpirovať sa môžete aj atmosférou z katalógu. Každý výrobca má svoje typické črty a inklinuje väčšinou k určitému dizajnu. Pravda, každý výrobca môže ponúkať výrobky pre rozličné štýly domácnosti, preto aj tu platí zlaté pravidlo „dvakrát meraj a raz rež“.

Menej je niekedy viac. S výrazným doplnkom či nábytkom  upútate pozornosť, dodáte miestnosti charakter a hĺbku. Množstvo výrazných doplnkov rozptýli Vašu pozornosť. Zladiť ich chce skúsenosti, talent či šťastie. Ak zariaďujete miestnosť odporúčame zladiť zopár výrazných dizajnových prvkov, ktoré doplníte neutrálnejšími. Pozrite si aj našu sekciu 
typov a trikov od dizajnérov.

Atmosféra, ktorú vytvárate závisí aj od použitých materiálov a farieb. Hľadanie Vám uľahčí filtrovanie. Drevo pridáva na útulnosti. Kov chladí a je príznačný pre industriálny štýl. Textil zútulňuje, prináša teplo a farby. Kameň je trvácny a pôsobí luxusne. Keramika je dostupná. Prírodné materiály priaznivo pôsobia na náš organizmus, dušu a myseľ.


Jedinečný a originálny kúsok u Vás doma? Na našej stránke Vám ponúkame aj takúto možnosť. Sprostredkúvame predaj dizajnerských a vysokokvalitných látók, z ktorých Vám ušijeme vankúš či iný bytový doplnok. Takto získate jedinečný a kvalitný kúsok, ktorý si nekúpite nikde v obchode. 


AKCIA – nepremeškajte ju.

Nakupujte a získavajte peniaze spať vďaka systému cashback (označovaný aj ako kredit obchodu). Získaný kredit, môžete uplatniť pri nasledujúcej objednávke. Pre jeho získanie je potrebná registrácia.

Darčekové poukážky, ktoré nie sú časovo limitované a sú zasielané vo Vami zvolenej hodnote priamo na Vami zvolený e-mail. Môžete ju zaslať priamo budúcemu majiteľovi alebo sebe a vytlačenú ju postúpite.

 

Registrácia a vernostný program.

Prečo sa registrovať?

  1. Cashback. Získajte spať peniaze za svoju objednávku. Kredit môžete uplatniť hneď pri Vašom ďalšom nákupe. Pre získanie kreditu obchodu je potrebná   registrácia. Použitý a získaný kredit môžete nájsť v sekcii "Prehľad transakcií". 
  2. Získajte prehľad o Vašom kredite - Cashback, objednávkach a reklamáciach.
  3. Pridajte si produkty na Váš osobný list želaní. 
  4. Šetrite čas, pri nakupovaní využívajte nadefinované adresy a účty.
  5. Zapnite a vypnite si odber noviniek.


Pridať komentár