Kontakt : +421 908 342 600

Nový pohľad na bývanie

Nový pohľad na bývanie
01.09.2017

Hľadáte niečo originálne? U nás Vám ponúkame kolekcie dekoračných látok, s ktorými rozjasníte a zútulnite svoj domov v akomkoľvek štýle bývania. Každá kolekcia obsahuje niekoľko dizajnov látok v rôznych farbách. Ich kombináciou dosiahnete originálny efekt. Dizajny spolu ladia a jednoducho sa kombinujú. Jeden z dizajnov využijete na záves, ďalšie využijete na vankúše, obrusy alebo aj ako poťahovú látku na gauč a taburetku. Fantázii sa medze nekladú, je len na Vás čo vykúzlite.


Kvalitný bytový textil je to čo odlišuje titulné stránky magazínov a moderné hotelové izby od tuctového tovaru v bežných obchodoch. Všimnite si ako jednotlivé textilné doplnky spolu ladia. V bežných obchodoch nájdete jednotlivé nesúvisiace kúsky, ktoré je občas ťažko doladiť.

Farby, vzory, materiály....to všetko Vás možno doteraz brzdilo. Ako ich kombinovať? Stačí ak si vyberiete jednú kolekciu a už sa len rozhodnete, ktorý vzor využijete na vankúš, záves, poťah a iné.


Predstavte si krásnu veľkú postel plnú vankúšov rôznych vzorov k tomu ladiaci prehoz s rovnakým vzorom ako na niektorých dvoch vankúšov, a v pozadí hrajú prim aj závesy.Alebo si predstavte rozmanitosť vo Vašej obývacej izbe. Zdanlivo rozličné vankúše, no dokonale hrajúce jeden tón a v pozadí krásne závesy, ktoré prepoja celkový dojem. Pre náročnejších a odvážnejších je tu aj možnosť čalúnenia pohovky a taburetky.A čo takto Vaše vysnívané prestieranie? Pozvite si na večeru rodinu a ohúrte ich krásnym obrusom doplneným o obrúsky či iné doplnky. Rozmery nie sú obmedzením, kedže obrus je tvorený na mieru a len a len podľa Vašich želaní a potrieb.
Chcete vedieť viac? Jednoducho nám napíšte a my Vám radi poradíme.

Jednotlivé kolekcie nájdete v kategórii "LÁTKY" alebo si pozrite našu galériu pre inšpiráciu v spodnej časti obrazovky.

Tak čo? Ideme nato? 

Váš tím LeMari.sk


Pridať komentár