Kontakt : +421 908 342 600

Aj takto vyzerá náš deň...

Aj takto vyzerá náš deň...
28.10.2017
Krása a rozmanitosť tovaru, kvalita a inšpirácia, ktorá k nám prichádza každý deň v spojení s poslednými lúčmi babieho leta nás nenechala chladnými. Zhoda okolnosti a vypratanie starej chalúpky nás inšpirovala starými rámikmi na obrazy. V súčasnosti moderný trend využitia zbytkov tapiet alebo látok sa premietol do našej práce. Pracujeme, nespinkáme a stále hľadáme nové možnosti ako Vás osloviť a priniesť jedinečnosť, radosť z vlastnej tvorby a fantáziu k Vám domov. 


Po očistení a úprave starých drevených rámov sme vytiahli nami predávanú tapetu s rozkvitnutou ružou a upevnili ju v jednom z rámikov. Pridali zopár menších fotorámikov, nastrihali ďalšie tapety a kúsky látok. To čo na fotke nevidíte je ako sa dokážu meniť behom dňa, každý jeden uhol dopadu svetla  mení tapetu na nepoznanie a Vy máte pocit, že každú hodinu máte pred sebou novú a novú kulisu :) Ich zaujímavé prepracovanie Vás láka dotýkať sa a skúmať materiály. Textil, vinyl, štruktúry a farby, či samotné prírodné materiály? Na fotenie sme ju síce nevyužili, ale nádherná kolekcia Vista 5 nás lákala taktiež. Jej výnimočnosť spočíva z čisto prírodných materiálov ako je skutočný kameň, korok, bambus či rôzne trávy. Pomysleli ste si pár rokov dozadu, že bude možné  stenu otapetovať si napr. morskou trávou alebo drveným kameňom na skutočne tenkej vrstve? Alebo, že všetky tieto skutočne kvalitné tapety sú pripravované s odolnosťou voči ohňu alebo s antistatickou úpravou, či dokonca slúžia ako tepelný a zvukový izolant? Dnešné moderné a kvalitné tapety sa zmenili na nepoznanie. 

Vankúše, vankúše a všade samé vankúše. To, čo zútulní každý kútik je vankúš z kvalitnej látky, na ktorom sa môžete váľať každý deň a on to s odhodlanosťou všetko prežije. Jeho tajomstvo je v kvalitnej odolnej interiérovej látke, vytvorenej a určenej presne pre takéto Vaše leňošenie. Každá má svoje vlastnosti, látky určené na odevy to nie sú. Ach ta paleta, ktorá sa Vám núka. Každá kolekcia je jedinečná. Moderná, elegantná, luxusná alebo si zvolíte neutrálnu jednoduchosť a necháte vyniknúť všetko ostatné? Naša mala zbierka vzorkovníkov sa už rozrástla a prvé vzorkovníky si zarobili na svoje malé sestričky a bračekov a tak sme sa rozhodli ukázať Vám novú kolekciu Magara s etnickými vzormi ideálnu na jeseň. 


K tomu všetkému patrí aj zopár doplnkov. Niečo praktické a zároveň výnimočné? Napr. dózička porcelánového ananásu, skrývajúci cukríky či iné drobnosti. To naše tajomstvo Vám však neprezradíme. A čo takto ručne vypracovaná tácka a prírodou vyšperkovaná kresba na olivovom dreve? K tomu zopár jesenného ovocia a dekorácie boli pripravené. A keďže aj radi papáme, posilniť sme sa museli aj my. Pohľad na sladučké ovocie na olivovej tácke nás premohol, a tak dekorácia dlho nevydržala :) No výsledok stál zato, čo poviete?

Váš tím LeMari.skPridať komentár