Kontakt : +421 908 342 600

Aromatická sviečka Vuudh - Phuket - Citrónová tráva & Levanduľa

Aromatická sviečka Vuudh - Phuket - Citrónová tráva & Levanduľa

  • Značka:Vuudh
  • Kód produktu:AS190-Phuket
  • Cashback:2,42€
  • Dostupnosť:1
  • 58,00€

  • Bez DPH:48,33€
Poštovné je 4.00 EUR pre Slovensko a 10.00 EUR pre Česko
Pri objednávke nad 80.00 EUR je poštovné zdarma pre obe krajiny

V prípade vážneho záujmu poskytujeme kusové VZORKY TAPIET A LÁTOK. Každá vzorka je vo forme zálohovej platby 1 EUR, ktorá Vám bude odrátaná z hodnoty finálnej objednávky.

Množstevné zľavy (odrátame až po zadaní a prijatí objednávky)
Tapety - pri kúpe 5 roliek alebo 15 m získate jednu rolku/m zdarma
Dekoračné látky - pri kúpe nad 6 m získate 1m látky zdarma
*Nevzťahuje sa na už zlacnený tovar. Nie je možné získať Cashback
Nakupujte a získavajte peniaze spať vďaka systému cashback (kredit obchodu). Získaný kredit, môžete uplatniť pri nasledujúcej objednávke.

Pre jeho získanie je potrebná registrácia.
Poukážky nie sú časovo limitované a sú zasielané vo Vami zvolenej hodnote priamo na zadaný e-mail. Môžete ju zaslať priamo budúcemu majiteľovi alebo sebe a vytlačenú ju postúpite, prípadne požiadajte nás o zaslanie poštou. Pre zakúpenie prosím používajte platbu kartou alebo prevod na bankový účet.

Zákupiť.

- Aromatherapy

Aromatické sviečky sú vysokej kvality a sú dosotupné v dvoch veľkostiach: bežnej 190 g a malej cestovnej o veľkosti 35 g. Sviečky sú balené v krásnych bielych  nádobách z opálového skla s metalickým uzáverom a vďaka tomu sú aj dekoračným predmetom vhodným do rôznych štýlov interiéru (moderného, škandinávskeho, urban jungel alebo boho). 

Pri ich výrobe sa používa prírodný vosk v kombinácií s olejom, ktorý sa vyrába z esenciálnych olejov, čo vám zaistí stabilný plameň a málo dymu. Výhodou aromatických sviečok je, že ich môžete zapáliť kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete. Vôňu nemusíte mať uvoľnenú nepretržite.

Esenciálne oleje sú zárukou zdravých aromoterapeutických, stimulačných aj relaxačných účinkov.


Veľkosť: 190g

Doba horenia: 30 hod.

Účinnosť: rozmer izby 20-30m2

Použitie: sviečku zapáľte na 90-120 min. Po sfúknutí sviečky vôňa v miestnosti vydrží ešte 90 minút. Uchovávajte na suchých a chladných miestach. Priestory neovárajte/nevetrajte, unikla by Vám tak vôňa. Pred ďalším zapálením odstrihnite knôt. Z bezpečnostných dôvodov použite tepelne odolnú podložku. A čo samotné vône?
Bangkok  - Siamský jazmín 
Kvetinová – relaxačné a povzbudzujúce účinky, antidepresívum, uvoľňuje od stresu.
Kvety siamského jazmínu sa zberajú skoro ráno alebo neskoro večer priamo zo stromu aby sa získala najsilnejšia aróma.

Beijing - Lotosový kvet
Vôňa je zmesou lotosového kvetu a Ylang Ylang. Vôňa dodáva pozdvihujúci pocit mieru a pokoja. Potlačuje stres a nespavosť. 
Lotosový kvet je vodná rastlina, ktorá dokáže vyrovnať telo a myseľ, pôsobí ako sedatívum. Ylang Ylang sa získava z čerstvých kvetín. Ylang Ylang výborne potláča bolesť a depresiu, pôsobí tiež ako sedatívum a zaháňa nespavosť. 

Chiangmai  - Himalájska magnólia
Kvetinový prášok  - pokoj a relaxačné účinky potláčajúce stres a úzkosť
Michelia Alba je kvetinový extrakt s relaxačnými účinkami eliminujúcich stres. Extrakt je v kombinácií s esenciálnym olejom ylang ylang vyrábaným z tých najlepších kvetov. Olej z ylang ylang je výborný na potlačenie depresie a bolesti. Jeho vôňa pôsobí ako nervové sedatívum a je vynikajúce proti nespavosti.

Mumbai - Mon Rose
Kvetinovo pikantná vôňa vás zavedie priamo do Mumbaia. Vyrovnáva telo aj myseľ. 
Vôňa je zmesou čínskej ruže a klinčekov. Olej z čínskej ruže sa zbiera skoro ráno a potom okamžite prechádza destilačným procesom, čo zaručuje jeho kvalitu. Uvoľňuje od nervového napätia a problémov so stresom. Olej „Clove Bud“ je olej z klinčekov a dodá vám čerstvý pocit a zároveň pomôže pri vyčistení dýchacieho ústrojenstva. 

Phuket - Citrónová tráva & Levanduľa
Čerstvé kvetiny - Relaxačné účinky, uvoľňuje stres
Olej z citrónovej trávy sa získava priamou destiláciou z čerstvých a ľahko usušených listov. Vôňa citrónovej trávy je osviežujúca, uvoľní vás od stresu a nervového vypätia. Olej z levanduľových listov zas pôsobí ako prírodné antidepresívum a rovnako ako citrónová tráva pomáha pri uvoľnení nervového vypätia a stresu. 

Shanghai - Pomaranč & Jazmín
Čerstvé kvetiny majú ukludňujúce a relaxačné účinky, znižuje bolesť hlavy a stres. 
Sladká pomarančová silica, esenciálny olej získavaný z čerstvej zrelej kôry pomarančov. Ide o prírodné antidepresívum. Jeho sviežosť pomáha pri trávení a pôsobí ako stimulant pre váš lymfatický systém. Jazmínový esenciálny olej vám pomôže zrelaxovať a pozdvihnúť myseľ. Uvoľní vás od fyzického aj mentálneho stresu. 

Singapore - Santalové drevo & Kvitnúci pomaranč
Kvetiny a drevina – vôňa upokojuje a vyrovnáva a tým vám prináša vnútorný pokoj. 
Esenciálny olej zo santalového dreva sa získava destiláciou vody alebo páry z koreňov. Santalové drevo pôsobí ako prírodné antidepresívum, lieči nafukovanie a na záver vám prinesie pocit mieru a harmónie. Neroli ako pomarančový kvet a jeho esenciálny olej sa získava z čerstvých kvetov pomarančovníka. Je osviežujúci a jeho stimulačný efekt potlačuje bolesť a nervové napätie. 

Tokyo – Yuzu
Zmes tradičnej thajskej bylinky „Wan-Sao-Loang“ a esenciálny olej Yuzu. 
Nespavosť a jej hlavná príčina úzkosť je potlačená a to vďaka upokojeniu a skoncentrovaniu mysle. Preto je táto vôňa a vdýchnutie Yuzu ideálne práve pred spaním. Pôsobí ako sedatívum a pomáha pri relaxácii. Inšpirovaná nočným mestom Tokyo. 

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť